11441 КОЛДРЕКС® - Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

КОЛДРЕКС® — Paracetamol, combinations excl. psycholeptics



Торгівельне найменування

КОЛДРЕКС®

Міжнародне непатентоване найменування

Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

Форма випуску. Упаковка.

таблетки по 12 таблеток у блістер; по 1 блістеру в картонній коробці

Умови відпуску

без рецепта

Склад (діючі речовини)

1 таблетка містить 500 мг парацетамолу, 25 мг кофеїну, 5 мг фенілефрину гідрохлориду, 20 мг терпінгідрату та 30 мг аскорбінової кислоти

Фармакотерапевтична група

Парацетамол, комбінації без психолептиків.

Виробництво

Заявник

ГлаксоСмітКляйн Консьюмер Хелскер (ЮК) Трейдінг Лімітед — 980 Грейт Вест Роуд, Брентфорд, Міддлсекс, TW8 9GS, Велика Британiя

Виробник: країна (повна адреса)

ГлаксоСмітКлайн Дангарван Лімітед (виробництво за повним циклом) — Ірландія — Нокбрек, Дангарван, графство Уотерфорд, Iрландiя
С.К. Єврофарм С.А. (відповідає за первинну, вторинну упаковку, випуск серії) Румунія вул. Панселелор 2, Брашов, обл. Брашов, 500419, Румунія
СмітКляйн Бічем С.А. (відповідає за первинну, вторинну упаковку, контроль якості (тільки мікробіологічна чистота), випуск серії) Іспанія вул. де Айалвір, км. 2.500, Алкала де Енарес 28806 (Мадрид), Iспанiя

Номер Реєстраційного посвідчення

UA/2675/01/01

Дати початку дії реєстрації та строк закінчення

15.01.2015 — 15.01.2020

Тип лікарського засобу

Звичайний

Інструкція

скачати інструкції

Читайте також:  ГРИПГО® - Paracetamol, combinations excl. psycholeptics
По теме: ( из рубрики Парацетамол, комбінації без психолептиків )

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*

четырнадцать − пять =

Top