КОЛДРЕКС ХОТРЕМ® МЕД І ЛИМОН — Paracetamol, combinations excl. psycholeptics



Торгівельне найменування

КОЛДРЕКС ХОТРЕМ® МЕД І ЛИМОН

Міжнародне непатентоване найменування

Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

Форма випуску. Упаковка.

порошок для орального розчину по 5 г у пакетиках № 5, № 10

Умови відпуску

без рецепта

Склад (діючі речовини)

1 пакетик містить парацетамолу 750 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг, кислоти аскорбінової 60 мг (покритої 1,5 мг етилцелюлозою)

Фармакотерапевтична група

Аналгетики та антипіретики. Парацетамол, комбінації без психолептиків.

Виробництво

Заявник

ГлаксоСмітКлайн Консьюмер Хелскер — Брентфорд, TW8 9GS, Велика Британiя

Виробник: країна (повна адреса)

СмітКляйн Бічем С.А. — Іспанія — вул. де Айавір, км 2.500, Алкала де Енарес 28806 (Мадрид), Іспанія

Номер Реєстраційного посвідчення

UA/9473/01/01

Дати початку дії реєстрації та строк закінчення

30.05.2014 — 30.05.2019

Тип лікарського засобу

Звичайний

Інструкція

скачати інструкції

Читайте також:  Вікс АнтиГрип Макс - Paracetamol, combinations excl. psycholeptics
По теме: ( из рубрики Аналгетики та антипіретики, Парацетамол, комбінації без психолептиків )

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован.

*
*

один × два =

Top