ГРИПАУТ МУЛЬТИСИМПТОМНИЙ — Paracetamol, combinations excl. psycholeptics



Торгівельне найменування

ГРИПАУТ МУЛЬТИСИМПТОМНИЙ

Міжнародне непатентоване найменування

Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

Форма випуску. Упаковка.

сироп по 60 мл або 100 мл у флаконах

Умови відпуску

без рецепта

Склад (діючі речовини)

5 мл сиропу містять парацетамолу 125,0 мг, хлорфенаміну малеату 1,0 мг, фенілефрину гідрохлориду 2,5 мг, натрію цитрату 60,0 мг

Фармакотерапевтична група

Аналгетики та антипіретики. Парацетамол, комбінації без психолептиків.

Виробництво

Заявник

Євро Лайфкер Лтд — 1-й поверх, 26, Фоубертс Плейс, Лондон, W1F7РР, Велика Британія

Виробник: країна (повна адреса)

Індоко Ремедіс Лімітед — Індія — Л-14, Верна Індастріал Еріа, Верна, Гоа ІН-403 722, Індія

Номер Реєстраційного посвідчення

UA/10809/01/01

Дати початку дії реєстрації та строк закінчення

21.09.2015 — 21.09.2020

Тип лікарського засобу

Звичайний

Інструкція

скачати інструкції

Читайте також:  МІЛІСТАН МУЛЬТИСИМПТОМНИЙ АДВАНС - Paracetamol, combinations excl. psycholeptics
По теме: ( из рубрики Аналгетики та антипіретики, Парацетамол, комбінації без психолептиків )

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*

20 + 5 =

Top