11433 КОЛДРЕКС ХОТРЕМ ЗІ СМАКОМ ЛИМОНУ - Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

КОЛДРЕКС ХОТРЕМ ЗІ СМАКОМ ЛИМОНУ — Paracetamol, combinations excl. psycholeptics



Торгівельне найменування

КОЛДРЕКС ХОТРЕМ ЗІ СМАКОМ ЛИМОНУ

Міжнародне непатентоване найменування

Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

Форма випуску. Упаковка.

порошок для орального розчину по 5 г порошку у пакетику; по 5 або 10 пакетиків у картонній коробці

Умови відпуску

без рецепта

Склад (діючі речовини)

1 пакетик містить 750 мг парацетамолу, 10 мг фенілефрину гідрохлориду та 60 мг кислоти аскорбінової (покритої 1,5 мг етилцелюлозою)

Фармакотерапевтична група

Парацетамол, комбінації без психолептиків.

Виробництво

Заявник

ГлаксоСмітКляйн Консьюмер Хелскер (ЮК) Трейдінг Лімітед — 980 Грейт Вест Роуд, Брентфорд, Міддлсекс, TW8 9GS, Велика Британiя

Виробник: країна (повна адреса)

СмітКляйн Бічем С.А. — Іспанія — вул. де Айавір, км 2.500, Алкала де Енарес 28806 (Мадрид), Іспанія

Номер Реєстраційного посвідчення

UA/2560/01/01

Дати початку дії реєстрації та строк закінчення

06.11.2014 — 06.11.2019

Тип лікарського засобу

Звичайний

Інструкція

скачати інструкції

Читайте також:  АСТРАЦИТРОН - Paracetamol, combinations excl. psycholeptics
По теме: ( из рубрики Парацетамол, комбінації без психолептиків )

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*

17 + восемнадцать =

Top