11436 КОЛДРЕКС ХОТРЕМ® ЛИМОН - Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

КОЛДРЕКС ХОТРЕМ® ЛИМОН — Paracetamol, combinations excl. psycholeptics



Торгівельне найменування

КОЛДРЕКС ХОТРЕМ® ЛИМОН

Міжнародне непатентоване найменування

Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

Форма випуску. Упаковка.

порошок для орального розчину по 5 г у пакетиках № 5, № 10

Умови відпуску

без рецепта

Склад (діючі речовини)

1 пакетик містить 750 мг парацетамолу, 10 мг фенілефрину гідрохлориду та 60 мг кислоти аскорбінової (покритої 1,5 мг етилцелюлозою)

Фармакотерапевтична група

Парацетамол, комбінації без психолептиків.

Виробництво

Заявник

ГлаксоСмітКлайн Консьюмер Хелскер — Брентфорд, TW8 9GS, Велика Британiя

Виробник: країна (повна адреса)

СмітКляйн Бічем С.А. — Іспанія — вул. де Айавір, км 2.500, Алкала де Енарес 28806 (Мадрид), Іспанія

Номер Реєстраційного посвідчення

UA/2560/01/01

Дати початку дії реєстрації та строк закінчення

06.11.2014 — 06.11.2019

Тип лікарського засобу

Звичайний

Інструкція

скачати інструкції

Читайте також:  НОВАЛГІН - Paracetamol, combinations excl. psycholeptics
По теме: ( из рубрики Парацетамол, комбінації без психолептиків )

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован.

*
*

3 × 4 =

Top