11439 КОЛДРЕКС® - Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

КОЛДРЕКС® — Paracetamol, combinations excl. psycholeptics



Торгівельне найменування

КОЛДРЕКС®

Міжнародне непатентоване найменування

Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

Форма випуску. Упаковка.

таблетки по 12 таблеток у блістер; по 1 блістеру в картонній коробці

Умови відпуску

без рецепта

Склад (діючі речовини)

1 таблетка містить 500 мг парацетамолу, 25 мг кофеїну, 5 мг фенілефрину гідрохлориду, 20 мг терпінгідрату та 30 мг аскорбінової кислоти

Фармакотерапевтична група

Парацетамол, комбінації без психолептиків.

Виробництво

Заявник

ГлаксоСмітКляйн Консьюмер Хелскер (ЮК) Трейдінг Лімітед — 980 Грейт Вест Роуд, Брентфорд, Міддлсекс, TW8 9GS, Велика Британiя

Виробник: країна (повна адреса)

ГлаксоСмітКлайн Дангарван Лімітед (виробництво за повним циклом) — Ірландія — Нокбрек, Дангарван, графство Уотерфорд, Iрландiя
С.К. Єврофарм С.А. (відповідає за первинну, вторинну упаковку, випуск серії) Румунія вул. Панселелор 2, Брашов, обл. Брашов, 500419, Румунія

Номер Реєстраційного посвідчення

UA/2675/01/01

Дати початку дії реєстрації та строк закінчення

15.01.2015 — 15.01.2020

Тип лікарського засобу

Звичайний

Інструкція

скачати інструкції

Читайте також:  КОМБІГРИП ДЕКСА® - Paracetamol, combinations excl. psycholeptics
По теме: ( из рубрики Парацетамол, комбінації без психолептиків )

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*

двадцать − двенадцать =

Top