КОЛДРЕКС ХОТРЕМ ЗІ СМАКОМ МЕДУ І ЛИМОНУ — Paracetamol, combinations excl. psycholeptics



Торгівельне найменування

КОЛДРЕКС ХОТРЕМ ЗІ СМАКОМ МЕДУ І ЛИМОНУ

Міжнародне непатентоване найменування

Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

Форма випуску. Упаковка.

порошок для орального розчину по 5 г порошка у пакетику; по 5 або 10 пакетиків у картонній коробці

Умови відпуску

без рецепта

Склад (діючі речовини)

1 пакетик містить парацетамолу 750 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг, кислоти аскорбінової 60 мг (покритої 1,5 мг етилцелюлозою)

Фармакотерапевтична група

Аналгетики та антипіретики. Парацетамол, комбінації без психолептиків.

Виробництво

Заявник

ГлаксоСмітКляйн Консьюмер Хелскер (ЮК) Трейдінг Лімітед — 980 Грейт Вест Роуд, Брентфорд, Міддлсекс, TW8 9GS, Велика Британiя

Виробник: країна (повна адреса)

СмітКляйн Бічем С.А. — Іспанія — вул. де Айавір, км 2.500, Алкала де Енарес 28806 (Мадрид), Іспанія

Номер Реєстраційного посвідчення

UA/9473/01/01

Дати початку дії реєстрації та строк закінчення

30.05.2014 — 30.05.2019

Тип лікарського засобу

Звичайний

Інструкція

скачати інструкції

Читайте також:  БОЛ-РАН® ПРЕМІУМ - Paracetamol, combinations excl. psycholeptics
По теме: ( из рубрики Аналгетики та антипіретики, Парацетамол, комбінації без психолептиків )

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован.

*
*

5 + шестнадцать =

Top