14574 МІЛІСТАН МУЛЬТИСИМПТОМНИЙ - Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

МІЛІСТАН МУЛЬТИСИМПТОМНИЙ — Paracetamol, combinations excl. psycholeptics



Торгівельне найменування

МІЛІСТАН МУЛЬТИСИМПТОМНИЙ

Міжнародне непатентоване найменування

Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

Форма випуску. Упаковка.

суспензія оральна по 100 мл у флаконі, по 1 флакону разом з мірною ложечкою у картонній упаковці

Умови відпуску

без рецепта

Склад (діючі речовини)

5 мл суспензії містять парацетамолу 160 мг, цетиризину гідрохлориду 2,5 мг, хлорфеніраміну малеату 1 мг, декстрометорфану гідроброміду 5 мг

Фармакотерапевтична група

Аналгетики та антипіретики. Парацетамол, комбінації без психолептиків.

Виробництво

Заявник

Мілі Хелскере Лімітед — Фаірфакс Хаус 15, Фалвуд Плейс, Лондон, WC1V 6AY, Велика Британія

Виробник: країна (повна адреса)

Гракуре Фармасьютікалс ЛТД — Індія — E-1105, Промислова зона, ділянка III, Бхіваді, Раджастан, район Алвар, 301019, Індія

Номер Реєстраційного посвідчення

UA/1454/01/01

Дати початку дії реєстрації та строк закінчення

26.01.2015 — 26.01.2020

Тип лікарського засобу

Звичайний

Інструкція

скачати інструкції

Читайте також:  АНТИГРИПІН - Paracetamol, combinations excl. psycholeptics
По теме: ( из рубрики Аналгетики та антипіретики, Парацетамол, комбінації без психолептиків )

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован.

*
*

восемнадцать − пять =

Top