ГРИПОМЕД® — Paracetamol, combinations excl. psycholeptics



Торгівельне найменування

ГРИПОМЕД®

Міжнародне непатентоване найменування

Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

Форма випуску. Упаковка.

капсули, in bulk: № 3750 (10х375) (по 10 капсул у блістері; по 375 блістерів у коробці з картону)

Умови відпуску

Склад (діючі речовини)

1 капсула містить парацетамол – 200 мг, кофеїн – 25 мг, хлорфеніраміну малеат – 2,5 мг, кислота аскорбінова – 150 мг

Фармакотерапевтична група

Парацетамол, комбінації без психолептиків.

Виробництво

Заявник

ПАТ «Хімфармзавод «Червона зірка» — Україна, 61010, м. Харків, вул. Гордієнківська, 1

Виробник: країна (повна адреса)

ПАТ «Хімфармзавод «Червона зірка» — Україна — Україна, 61010, м. Харків, вул. Гордієнківська, 1

Номер Реєстраційного посвідчення

UA/13752/01/01

Дати початку дії реєстрації та строк закінчення

08.12.2017 — необмежений

Тип лікарського засобу

Звичайний

Інструкція

скачати інструкції

Читайте також:  АМІЦИТРОН® БЕЗ ЦУКРУ - Paracetamol, combinations excl. psycholeptics
По теме: ( из рубрики Парацетамол, комбінації без психолептиків )

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован.

*
*

12 + 14 =

Top