23646 ХЕЛПЕКС® АНТИКОЛД - Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

ХЕЛПЕКС® АНТИКОЛД – Paracetamol, combinations excl. psycholeptics



Торгівельне найменування

ХЕЛПЕКС® АНТИКОЛД

Міжнародне непатентоване найменування

Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

Форма випуску. Упаковка.

таблетки in bulk: по 5000 таблеток у подвійному поліетиленовому пакеті в контейнері

Умови відпуску

Склад (діючі речовини)

1 таблетка містить парацетамолу 500 мг, кофеїну 30 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг, хлорфеніраміну малеату 2 мг

Фармакотерапевтична група

Анальгетики та антипіретики. Аніліди. Парацетамол, комбінації без психолептиків.

Виробництво

Заявник

Мові Хелс ГмбХ – Егеріштрассе 35, Баар 6340, Швейцарiя

Виробник: країна (повна адреса)

Сава Хелскеа Лтд – Індія – GIDC Істейт, 507-В-512, Вадхван Сіті – 363 035, Сурендранагар, Індія
Медітоп Фармасьютікал Лтд. Угорщина Еді Ендре ю. 1., Пілісборосьєно, 2097, Угорщина

Номер Реєстраційного посвідчення

UA/9664/01/01

Дати початку дії реєстрації та строк закінчення

19.06.2014 – 19.06.2019

Тип лікарського засобу

Звичайний

Інструкція

скачати інструкції

Читайте також:  Вікс АнтиГрип Макс - Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

ХЕЛПЕКС® АНТИКОЛД – Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

Ви читаєте статтю ХЕЛПЕКС® АНТИКОЛД – Paracetamol, combinations excl. psycholeptics. Всі матеріали на сайті Укр Аптека, написані з метою інформаційного збагачення і ми раді якщо Вам подобається наш Журнал. Запам'ятайте - самолікування небезпечно для здоров'я. Завжди радьтеся зі своїм сімейним лікарем.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

одиннадцать − четыре =

наверх