ГРИПОЦИТРОН ХОТ ЛИМОН — Paracetamol, combinations excl. psycholeptics



Торгівельне найменування

ГРИПОЦИТРОН ХОТ ЛИМОН

Міжнародне непатентоване найменування

Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

Форма випуску. Упаковка.

порошок для орального розчину по 4,0 г порошку у пакеті; по 5 або по 10 пакетів у картонній коробці

Умови відпуску

без рецепта

Склад (діючі речовини)

1 пакет містить парацетамолу 500 мг, кислоти аскорбінової 50 мг, феніраміну малеату 20 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг

Фармакотерапевтична група

Інші аналгетики та антипіретики. Аніліди. Парацетамол, комбінації без психолептиків.

Виробництво

Заявник

Товариство з обмеженою відповідальністю «Фармацевтична компанія «Здоров’я» — Україна, 61013, Харківська обл., місто Харків, вулиця Шевченка, будинок 22

Виробник: країна (повна адреса)

Товариство з обмеженою відповідальністю «Фармацевтична компанія «Здоров’я» — Україна — Україна, 61013, Харківська обл., місто Харків, вулиця Шевченка, будинок 22

Номер Реєстраційного посвідчення

UA/10174/01/01

Дати початку дії реєстрації та строк закінчення

28.05.2014 — 28.05.2019

Тип лікарського засобу

Звичайний

Інструкція

скачати інструкції

Читайте також:  АСТЕР - Paracetamol, combinations excl. psycholeptics
По теме: ( из рубрики Аніліди, Інші анальгетики та антипіретики, Парацетамол, комбінації без психолептиків )

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*

три × четыре =

Top