6144 ГРИПЕКС АКТИВ МАКС - Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

ГРИПЕКС АКТИВ МАКС — Paracetamol, combinations excl. psycholeptics



Торгівельне найменування

ГРИПЕКС АКТИВ МАКС

Міжнародне непатентоване найменування

Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

Форма випуску. Упаковка.

таблетки, по 4 або 10, або 12 таблеток у блістері, по 1 блістеру в картонній коробці; по 10 або 12 таблеток у блістері, по 2 блістери в картонній коробці

Умови відпуску

без рецепта

Склад (діючі речовини)

1 таблетка містить: парацетамолу 500 мг, кофеїну 30 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг, хлорфеніраміну малеату 2 мг, декстрометорфану гідроброміду 10 мг

Фармакотерапевтична група

Аналгетики та антипіретики. Аніліди. Парацетамол, комбінації без психолептиків.

Виробництво

Заявник

Юнілаб, ЛП — 966 Хангерфорд Драйв, офіс 3Б, Роквіль, Меріленд 20850, США

Виробник: країна (повна адреса)

Евертоджен Лайф Саєнсиз Лімітед — Індія — Плот № Ес-8, Ес-9, Ес-13 та Ес-14, Ей Пі Ай Ай Сі, Фарма Ес І Зет, Грін Індастріал Парк, Полепаллі (ВІ), Єдчерла (ЕМ), Махабубнагар, ІН- 509 301, Індія

Номер Реєстраційного посвідчення

UA/11429/01/01

Дати початку дії реєстрації та строк закінчення

22.11.2016 — необмежений

Тип лікарського засобу

Звичайний

Інструкція

скачати інструкції

Читайте також:  ГРИППОСТАД® ГАРЯЧИЙ НАПІЙ - Paracetamol
По теме: ( из рубрики Аналгетики та антипіретики, Аніліди, Парацетамол, комбінації без психолептиків )

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*

2 × пять =

Top