11446 КОЛДРЕКС® МЕНТОЛ АКТИВ - Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

КОЛДРЕКС® МЕНТОЛ АКТИВ — Paracetamol, combinations excl. psycholeptics



Зміст

Торгівельне найменування

КОЛДРЕКС® МЕНТОЛ АКТИВ

Міжнародне непатентоване найменування

Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

Форма випуску. Упаковка.

порошок для орального розчину по 10 пакетиків з порошком в картонній коробці

Умови відпуску

без рецепта

Склад (діючі речовини)

1 пакетик містить парацетамолу 600 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг та кислоти аскорбінової 40 мг

Фармакотерапевтична група

Парацетамол, комбінації без психолептиків.

Виробництво

Заявник

ГлаксоСмітКляйн Консьюмер Хелскер (ЮК) Трейдінг Лімітед — 980 Грейт Вест Роуд, Брентфорд, Міддлсекс, TW8 9GS, Велика Британiя

Виробник: країна (повна адреса)

СмітКляйн Бічем С.А. — Іспанія — вул. де Айалвір, км 2.500, 28806 Алкала де Енарес, Мадрид Iспанiя

Номер Реєстраційного посвідчення

UA/13674/01/01

Дати початку дії реєстрації та строк закінчення

16.06.2014 — 16.06.2019

Тип лікарського засобу

Звичайний

Інструкція

скачати інструкції

Читайте також:  БОЛ-РАН® НЕО - Paracetamol, combinations excl. psycholeptics
По теме: ( из рубрики Парацетамол, комбінації без психолептиків )

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*

19 − шестнадцать =

Top