КАФФЕТІН СК® — Paracetamol, combinations excl. psycholeptics



Торгівельне найменування

КАФФЕТІН СК®

Міжнародне непатентоване найменування

Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

Форма випуску. Упаковка.

таблетки по 6 таблеток у перфорованому стрипі; по 1 або 2 стрипи в картонній коробці; по 10 таблеток у перфорованому стрипі; по 1 стрипу в картонній коробці

Умови відпуску

без рецепта

Склад (діючі речовини)

1 таблетка містить парацетамолу 250 мг, пропіфеназону 210 мг, кофеїну 50 мг

Фармакотерапевтична група

Аналгетики та антипіретики. Парацетамол, комбінації без психолептиків.

Виробництво

Заявник

Алкалоїд АД — Скоп’є — Бульвар Олександра Македонського, 12, Скоп’є, 1000, Республіка Македонія

Виробник: країна (повна адреса)

Алкалоїд АД — Скоп’є — Республіка Македонія — Бульвар Олександра Македонського, 12, Скоп’є, 1000, Республіка Македонія

Номер Реєстраційного посвідчення

UA/4125/01/01

Дати початку дії реєстрації та строк закінчення

22.12.2017 — 22.12.2022

Тип лікарського засобу

Звичайний

Інструкція

скачати інструкції

Читайте також:  ХЕЛПЕКС® АНТИКОЛД - Paracetamol, combinations excl. psycholeptics
По теме: ( из рубрики Аналгетики та антипіретики, Парацетамол, комбінації без психолептиків )

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован.

*
*

3 × два =

Top