6181 ГРИППОСТАД® ГАРЯЧИЙ НАПІЙ - Paracetamol

ГРИППОСТАД® ГАРЯЧИЙ НАПІЙ — Paracetamol



Торгівельне найменування

ГРИППОСТАД® ГАРЯЧИЙ НАПІЙ

Міжнародне непатентоване найменування

Paracetamol

Форма випуску. Упаковка.

порошок для орального розчину, по 120 мг/г по 5 г порошку в пакетику; по 5 або по 10 пакетиків у картонній коробці

Умови відпуску

без рецепта

Склад (діючі речовини)

1 пакетик порошку містить парацетамолу 600 мг

Фармакотерапевтична група

Аналгетики та антипіретики. Аніліди.

Виробництво

Заявник

СТАДА Арцнайміттель АГ — Стадаштрассе 2-18, 61118 Бад Фільбель, Німеччина

Виробник: країна (повна адреса)

СТАДА Арцнайміттель АГ (випуск серій) — Німеччина — Стадаштрассе 2-18, 61118 Бад Фільбель, Німеччина
алфамед ФАРБІЛ Арцнайміттель ГмбХ (виробництво нерозфасованого продукту, первинне та вторинне пакування, контроль серій) Німеччина Хільдебрандштрассе 12, 37081 Гьоттінген, Німеччина

Номер Реєстраційного посвідчення

UA/4718/01/01

Дати початку дії реєстрації та строк закінчення

04.07.2016 — 04.07.2021

Тип лікарського засобу

Звичайний

Інструкція

скачати інструкції

Читайте також:  ПЕНТАСЕД - Propyphenazone, combinations with psycholeptics
По теме: ( из рубрики Аналгетики та антипіретики, Аніліди )

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*

1 − один =

Top