16995 ПАНАДОЛ® ЕКСТРА - Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

ПАНАДОЛ® ЕКСТРА — Paracetamol, combinations excl. psycholeptics



Торгівельне найменування

ПАНАДОЛ® ЕКСТРА

Міжнародне непатентоване найменування

Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

Форма випуску. Упаковка.

таблетки шипучі, по 2 таблетки у багатошаровому стрипі; по 6 стрипів у картонній коробці

Умови відпуску

без рецепта

Склад (діючі речовини)

1 таблетка містить 500 мг парацетамолу, 65 мг кофеїну

Фармакотерапевтична група

Аналгетики та антипіретики.

Виробництво

Заявник

ГлаксоСмітКляйн Консьюмер Хелскер (ЮК) Трейдінг Лімітед — 980 Грейт Вест Роуд, Брентфорд, Міддлсекс, TW8 9GS, Велика Британiя

Виробник: країна (повна адреса)

Фамар А.В.Е. Антоса плант — Греція — вул. Антоси, 7, Антоса Аттікі, 15344, Греція
ГлаксоСмітКлайн Дангарван Лімітед Ірландія Нокбрек, Дангарван, графство Уотерфорд, Iрландiя

Номер Реєстраційного посвідчення

UA/2691/02/01

Дати початку дії реєстрації та строк закінчення

15.08.2016 — 15.08.2021

Тип лікарського засобу

Звичайний

Інструкція

скачати інструкції

Читайте також:  ЦИТРАМОН-ДАРНИЦЯ - Acetylsalicylic acid, combinations excl. psycholeptics
По теме: ( из рубрики Аналгетики та антипіретики )

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*

8 + четыре =

Top