14570 МІЛІСТАН МУЛЬТИСИМПТОМНИЙ - Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

МІЛІСТАН МУЛЬТИСИМПТОМНИЙ — Paracetamol, combinations excl. psycholeptics



Торгівельне найменування

МІЛІСТАН МУЛЬТИСИМПТОМНИЙ

Міжнародне непатентоване найменування

Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

Форма випуску. Упаковка.

каплети, вкриті оболонкою, по 12 каплет у блістері, по 1 блістеру у картонній коробці

Умови відпуску

без рецепта

Склад (діючі речовини)

1 каплета містить парацетамолу 325 мг, цетиризину гідрохлориду 10 мг, хлорфеніраміну малеату 2 мг, декстрометорфану гідроброміду 15 мг

Фармакотерапевтична група

Аналгетики та антипіретики. Парацетамол у комбінації з іншими препаратами (за винятком психолептиків).

Виробництво

Заявник

Мілі Хелскере Лімітед — Фаірфакс Хаус 15 Фалвуд Плейс, Лондон, WC1V 6AY, Велика Британiя

Виробник: країна (повна адреса)

Мепро Фармасьютикалс Пріват Лімітед — Індія — Unit II, Q-Роад, Фазе IV, GIDC, Вадхван, Сурендранагар, Гуджарат, 363 035, Індія

Номер Реєстраційного посвідчення

UA/6458/01/01

Дати початку дії реєстрації та строк закінчення

09.06.2017 — необмежений

Тип лікарського засобу

Звичайний

Інструкція

скачати інструкції

Читайте також:  АНТИГРИПІН - Paracetamol, combinations excl. psycholeptics
По теме: ( из рубрики Аналгетики та антипіретики, Парацетамол у комбінації з іншими препаратами (за винятком психолептиків) )

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован.

*
*

18 − 8 =

Top