6175 ГРИПОЦИТРОН ФОРТЕ - Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

ГРИПОЦИТРОН ФОРТЕ — Paracetamol, combinations excl. psycholeptics



Торгівельне найменування

ГРИПОЦИТРОН ФОРТЕ

Міжнародне непатентоване найменування

Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

Форма випуску. Упаковка.

порошок для орального розчину по 4,0 г в пакеті; по 10 пакетів у картонній коробці

Умови відпуску

без рецепта

Склад (діючі речовини)

1 пакет містить парацетамолу 650 мг, кислоти аскорбінової 50 мг, феніраміну малеату 20 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг

Фармакотерапевтична група

Аналгетики та антипіретики. Парацетамол, комбінації без психолептиків.

Виробництво

Заявник

Товариство з обмеженою відповідальністю «Фармацевтична компанія «Здоров’я» — Україна, 61013, м. Харків, вул. Шевченка, 22

Виробник: країна (повна адреса)

Товариство з обмеженою відповідальністю «Фармацевтична компанія «Здоров’я» — Україна — Україна, 61013, м. Харків, вул. Шевченка, 22

Номер Реєстраційного посвідчення

UA/1470/01/02

Дати початку дії реєстрації та строк закінчення

06.11.2014 — 06.11.2019

Тип лікарського засобу

Звичайний

Інструкція

скачати інструкції

Читайте також:  ГРИПОЦИТРОН ХОТ ЛИМОН - Paracetamol, combinations excl. psycholeptics
По теме: ( из рубрики Аналгетики та антипіретики, Парацетамол, комбінації без психолептиків )

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*

пять × три =

Top