22637 ФАРМАЦИТРОН ФОРТЕ - Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

ФАРМАЦИТРОН ФОРТЕ — Paracetamol, combinations excl. psycholeptics



Торгівельне найменування

ФАРМАЦИТРОН ФОРТЕ

Міжнародне непатентоване найменування

Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

Форма випуску. Упаковка.

порошок для орального розчину по 23 г порошку у пакетах; по 23 г порошку у пакеті; по 10 пакетів у картонній коробці

Умови відпуску

без рецепта

Склад (діючі речовини)

1 пакет містить парацетамолу (ацетамінофену) 650 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг, феніраміну малеату 20 мг, кислоти аскорбінової 50 мг

Фармакотерапевтична група

Аналгетики та антипіретики. Парацетамол, комбінації без психолептиків.

Виробництво

Заявник

Фармасайнс Інк. — 6111 Роялмаунт Авеню, 100, Монреаль, Квебек Н4Р 2Т4, Канада

Виробник: країна (повна адреса)

Фармасайнс Інк. — Канада — 6111 Роялмаунт Авеню, 100, Монреаль, Квебек Н4Р 2Т4, Канада

Номер Реєстраційного посвідчення

UA/6249/01/01

Дати початку дії реєстрації та строк закінчення

13.05.2017 — необмежений

Тип лікарського засобу

Звичайний

Інструкція

скачати інструкції

Читайте також:  ХЕЛПЕКС® АНТИКОЛД DX - Paracetamol, combinations excl. psycholeptics
По теме: ( из рубрики Аналгетики та антипіретики, Парацетамол, комбінації без психолептиків )

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*

один × 3 =

Top