17226 ПАРАЦЕТАМОЛ-ВІШФА - Paracetamol

ПАРАЦЕТАМОЛ-ВІШФА — Paracetamol



Торгівельне найменування

ПАРАЦЕТАМОЛ-ВІШФА

Міжнародне непатентоване найменування

Paracetamol

Форма випуску. Упаковка.

сироп 120 мг/5 мл по 60 мл або по 90 мл у банці з дозуючою скляночкою в пачці

Умови відпуску

без рецепта

Склад (діючі речовини)

5 мл сиропу містять парацетамолу 120 мг

Фармакотерапевтична група

Аналгетики та антипіретики. Парацетамол.

Виробництво

Заявник

ТОВ «ДКП «Фармацевтична фабрика» — Україна, 10014, м. Житомир, вул. Лермонтовська, 5

Виробник: країна (повна адреса)

ТОВ «ДКП «Фармацевтична фабрика» — Україна — Україна, 12430, Житомирська обл., Житомирський р-н., с. Станишівка, вул. Корольова, б. 4

Номер Реєстраційного посвідчення

UA/11525/01/01

Дати початку дії реєстрації та строк закінчення

04.07.2016 — 04.07.2021

Тип лікарського засобу

Звичайний

Інструкція

скачати інструкції

Читайте також:  ГРИПГО ХОТМІКС® - Paracetamol, combinations excl. psycholeptics
По теме: ( из рубрики Аналгетики та антипіретики, Парацетамол )

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*

пять × 4 =

Top