ГРИППОСТАД® С — Paracetamol, combinations excl. psycholeptics



Зміст

Торгівельне найменування

ГРИППОСТАД® С

Міжнародне непатентоване найменування

Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

Форма випуску. Упаковка.

капсули тверді по 10 капсул у блістері; по 1 або 2 блістери у картонній коробці

Умови відпуску

без рецепта

Склад (діючі речовини)

1 капсула містить парацетамолу 200 мг; аскорбінової кислоти 150 мг; кофеїну 25 мг; хлорфенаміну малеату 2,5 мг

Фармакотерапевтична група

Парацетамол, комбінації без психолептиків.

Виробництво

Заявник

СТАДА Арцнайміттель АГ — Стадаштрассе 2-18, 61118 Бад Фільбель, Німеччина

Виробник: країна (повна адреса)

СТАДА Арцнайміттель АГ — Німеччина — Стадаштрассе 2-18, 61118 Бад Фільбель, Німеччина

Номер Реєстраційного посвідчення

UA/4648/01/01

Дати початку дії реєстрації та строк закінчення

15.08.2016 — 15.08.2021

Тип лікарського засобу

Звичайний

Інструкція

скачати інструкції

Читайте також:  МУЛЬТИГРИП СТАРТ - Paracetamol, combinations excl. psycholeptics
По теме: ( из рубрики Парацетамол, комбінації без психолептиків )

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*

3 + 15 =

Top