АМІЦИТРОН® ПЛЮС БЕЗ ЦУКРУ — Paracetamol, combinations excl. psycholeptics



Торгівельне найменування

АМІЦИТРОН® ПЛЮС БЕЗ ЦУКРУ

Міжнародне непатентоване найменування

Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

Форма випуску. Упаковка.

порошок для орального розчину, по 5 г у саше; по 10 саше у пачці з картону

Умови відпуску

без рецепта

Склад (діючі речовини)

1 саше містить парацетамолу 500 мг, гвайфенезину 200 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг

Фармакотерапевтична група

Аналгетики та антипіретики. Аніліди. Парацетамол, комбінації без психолептиків.

Виробництво

Заявник

Товариство з додатковою відповідальністю «ІНТЕРХІМ» — Україна, 65080, Одеська обл., м. Одеса, Люстдорфська дорога, буд. 86

Виробник: країна (повна адреса)

Товариство з додатковою відповідальністю «ІНТЕРХІМ» (виробник, відповідальний за випуск серії) — Україна — місцезнаходження юридичної особи (виробник, відповідальний за випуск серії): Україна, 65080, Одеська обл., м. Одеса, Люстдорфська дорога, буд. 86;

Номер Реєстраційного посвідчення

UA/16182/01/01

Дати початку дії реєстрації та строк закінчення

01.08.2017 — 01.08.2022

Тип лікарського засобу

Звичайний

Інструкція

скачати інструкції

Читайте також:  АНДИПАЛ-В - Metamizole sodium, combinations excl. psycholeptics
По теме: ( из рубрики Аналгетики та антипіретики, Аніліди, Парацетамол, комбінації без психолептиків )

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*

9 + 17 =

Top