ЕКСЕДРИН — Acetylsalicylic acid, combinations excl. psycholeptics



Торгівельне найменування

ЕКСЕДРИН

Міжнародне непатентоване найменування

Acetylsalicylic acid, combinations excl. psycholeptics

Форма випуску. Упаковка.

таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 10 таблеток у блістері; по 1 або 2 блістери у коробці

Умови відпуску

без рецепта

Склад (діючі речовини)

1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, містить: ацетилсаліцилової кислоти – 250 мг, парацетамолу – 250 мг та кофеїну – 65 мг

Фармакотерапевтична група

Аналгетики та антипіретики. Ацетилсаліцилова кислота, комбінації без психолептиків.

Виробництво

Заявник

Новартіс Консьюмер Хелс СА — Рут де Летра, 1260 Ніон, Швейцарія

Виробник: країна (повна адреса)

Новартіс Консьюмер Хелс, Інк. — США — 10401 Хайвей 6, Лінкольн, Небраска 68517, США
Сандоз Груп Саглік Урунлері Ілакларі Сан. ве А.С. Туреччина Гебзе Органайзд Індастріал Ріджн, Іхсан Деде Кадде № 900, Сокак, TР-41480 Гебзе – Коджаелі, Туреччина

Номер Реєстраційного посвідчення

UA/9438/01/01

Дати початку дії реєстрації та строк закінчення

29.12.2014 — 29.12.2019

Тип лікарського засобу

Звичайний

Інструкція

скачати інструкції

Читайте також:  КОЛДФЛЮ - Comb drug
По теме: ( из рубрики Аналгетики та антипіретики, Ацетилсаліцилова кислота, комбінації без психолептиків )

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*

8 + четыре =

Top