21507 ТЕРАФЛЮ ЕКСТРА ЗІ СМАКОМ ЛИМОНА - Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

ТЕРАФЛЮ ЕКСТРА ЗІ СМАКОМ ЛИМОНА — Paracetamol, combinations excl. psycholeptics



Торгівельне найменування

ТЕРАФЛЮ ЕКСТРА ЗІ СМАКОМ ЛИМОНА

Міжнародне непатентоване найменування

Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

Форма випуску. Упаковка.

порошок для орального розчину, 1 пакет з порошком; 10 пакетів з порошком у картонній коробці

Умови відпуску

без рецепта

Склад (діючі речовини)

1 пакет містить парацетамолу 650 мг, феніраміну малеату 20 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг

Фармакотерапевтична група

Аналгетики та антипіретики. Парацетамол, комбінації без психолептиків.

Виробництво

Заявник

Новартіс Консьюмер Хелс СА — Рут де Летра, 1260 Ніон, Швейцарія

Виробник: країна (повна адреса)

Фамар Орлеан — Франція — 5 aвеню де Консир, Орлеан, 45071, Франція

Номер Реєстраційного посвідчення

UA/5797/01/01

Дати початку дії реєстрації та строк закінчення

19.08.2016 — 19.08.2021

Тип лікарського засобу

Звичайний

Інструкція

скачати інструкції

Читайте також:  МУЛЬТИГРИП СТАРТ - Paracetamol, combinations excl. psycholeptics
По теме: ( из рубрики Аналгетики та антипіретики, Парацетамол, комбінації без психолептиків )

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован.

*
*

тринадцать + четырнадцать =

Top