ЦИТРІК® — Paracetamol, combinations excl. psycholeptics



Торгівельне найменування

ЦИТРІК®

Міжнародне непатентоване найменування

Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

Форма випуску. Упаковка.

порошок для орального розчину по 22,13 г в саше; по 10 саше в пачці з картону

Умови відпуску

без рецепта

Склад (діючі речовини)

1 саше містить парацетамолу 325 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг, феніраміну малеату 20 мг, кислоти аскорбінової 50 мг

Фармакотерапевтична група

Аналгетики та антипіретики. Парацетамол, комбінації без психолептиків.

Виробництво

Заявник

ПАТ «Фармак» — Україна, 04080, м. Київ, вул. Фрунзе, 63

Виробник: країна (повна адреса)

ПАТ «Фармак» — Україна — Україна, 04080, м. Київ, вул. Фрунзе, 74

Номер Реєстраційного посвідчення

UA/15885/01/01

Дати початку дії реєстрації та строк закінчення

29.03.2017 — 29.03.2022

Тип лікарського засобу

Звичайний

Інструкція

скачати інструкції

Читайте також:  ЕФЕРАЛГАН - Paracetamol
По теме: ( из рубрики Аналгетики та антипіретики, Парацетамол, комбінації без психолептиків )

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован.

*
*

пятнадцать + девятнадцать =

Top