22844 ФЕРВЕКС ДЛЯ ДОРОСЛИХ БЕЗ ЦУКРУ - Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

ФЕРВЕКС ДЛЯ ДОРОСЛИХ БЕЗ ЦУКРУ — Paracetamol, combinations excl. psycholeptics



Торгівельне найменування

ФЕРВЕКС ДЛЯ ДОРОСЛИХ БЕЗ ЦУКРУ

Міжнародне непатентоване найменування

Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

Форма випуску. Упаковка.

порошок для орального розчину, по 8 саше з порошком у картонній коробці

Умови відпуску

без рецепта

Склад (діючі речовини)

1 саше містить: парацетамолу 500 мг, кислоти аскорбінової (вітаміну С) 200 мг, феніраміну малеату 25 мг

Фармакотерапевтична група

Аналгетики та антипіретики.

Виробництво

Заявник

УПСА САС — 3, вул. Жозефа Моньє, 92500 Рюель-Мальмезон, Франція

Виробник: країна (повна адреса)

УПСА САС — Франція — 304, авеню Доктора Жана Брю, 47000 м. Ажан, Франція;

Номер Реєстраційного посвідчення

UA/5441/01/01

Дати початку дії реєстрації та строк закінчення

31.10.2016 — необмежений

Тип лікарського засобу

Звичайний

Інструкція

скачати інструкції

Читайте також:  ГРИПЕКС АКТИВ - Paracetamol, combinations excl. psycholeptics
По теме: ( из рубрики Аналгетики та антипіретики )

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*

19 − три =

Top