21503 ТЕРАФЛЮ ВІД ГРИПУ ТА ЗАСТУДИ ЕКСТРА - Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

ТЕРАФЛЮ ВІД ГРИПУ ТА ЗАСТУДИ ЕКСТРА — Paracetamol, combinations excl. psycholeptics



Зміст

Торгівельне найменування

ТЕРАФЛЮ ВІД ГРИПУ ТА ЗАСТУДИ ЕКСТРА

Міжнародне непатентоване найменування

Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

Форма випуску. Упаковка.

порошок для орального розчину зі смаком яблука та кориці, 1 пакет з порошком, 10 пакетів з порошком у картонній коробці

Умови відпуску

без рецепта

Склад (діючі речовини)

1 пакет містить парацетамолу 650 мг, феніраміну малеату 20 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг

Фармакотерапевтична група

Аналгетики та антипіретики. Парацетамол, комбінації без психолептиків.

Виробництво

Заявник

Новартіс Консьюмер Хелс С.А. — СН-1260 Ніон, Швейцарія

Виробник: країна (повна адреса)

Фамар Орлеан — Франція — 5, aвеню де Консір, 45071 Орлеан Cedex 2, Франція

Номер Реєстраційного посвідчення

UA/5933/01/01

Дати початку дії реєстрації та строк закінчення

03.03.2015 — 03.03.2020

Тип лікарського засобу

Звичайний

Інструкція

скачати інструкції

Читайте також:  ЦИТРАМОН-ФОРТЕ - Acetylsalicylic acid, combinations excl. psycholeptics
По теме: ( из рубрики Аналгетики та антипіретики, Парацетамол, комбінації без психолептиків )

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*

пять × один =

Top