17210 ПАРАЦЕТАМОЛ - Paracetamol

ПАРАЦЕТАМОЛ – Paracetamol



Торгівельне найменування

ПАРАЦЕТАМОЛ

Міжнародне непатентоване найменування

Paracetamol

Форма випуску. Упаковка.

сироп, 120 мг/5 мл по 100 мл у флаконі, по 1 флакону в пачці

Умови відпуску

без рецепта

Склад (діючі речовини)

5 мл сиропу містить парацетамолу 120 мг

Фармакотерапевтична група

Аналгетики та антипіретики. Парацетамол.

Виробництво

Заявник

ТОВ “Юрія-Фарм” – Україна, 03680, м. Київ, вул. М.Амосова, 10

Виробник: країна (повна адреса)

ТОВ “Юрія-Фарм” – Україна – Україна, 18030, Черкаська обл., м. Черкаси, вул. Вербовецького, 108

Номер Реєстраційного посвідчення

UA/5685/01/01

Дати початку дії реєстрації та строк закінчення

25.05.2017 – 25.05.2022

Тип лікарського засобу

Звичайний

Інструкція

скачати інструкції

Читайте також:  ГРИПЕКС АКТИВ - Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

ПАРАЦЕТАМОЛ – Paracetamol

Ви читаєте статтю ПАРАЦЕТАМОЛ – Paracetamol. Всі матеріали на сайті Укр Аптека, написані з метою інформаційного збагачення і ми раді якщо Вам подобається наш Журнал. Запам'ятайте - самолікування небезпечно для здоров'я. Завжди радьтеся зі своїм сімейним лікарем.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

девятнадцать + пять =

наверх