2416 АСТЕР - Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

АСТЕР — Paracetamol, combinations excl. psycholeptics



Торгівельне найменування

АСТЕР

Міжнародне непатентоване найменування

Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

Форма випуску. Упаковка.

таблетки по 500 мг/65 мг, по 10 таблеток у блістері; по 1, або по 2, або по 3 блістери в пачці; по 12 таблеток у блістері; по 1, або по 2 блістери в пачці

Умови відпуску

без рецепта

Склад (діючі речовини)

1 таблетка містить 500 мг парацетамолу та 65 мг кофеїну

Фармакотерапевтична група

Аналгетики та антипіретики. Парацетамол, комбінації без психолептиків.

Виробництво

Заявник

«Ксантіс Фарма Лімітед» — Лімасол, 5, Єврошер Тауер, 1-й поверх, квартира/офіс 101, 2112, Нікосія, Кіпр

Виробник: країна (повна адреса)

Санека Фармасьютікалз АТ — Словацька Республіка — Нітрянська 100, 920 27 Глоговець, Словацька Республіка

Номер Реєстраційного посвідчення

UA/16604/01/01

Дати початку дії реєстрації та строк закінчення

06.03.2018 — 06.03.2023

Тип лікарського засобу

Звичайний

Інструкція

скачати інструкції

Читайте також:  КАФФЕТІН КОЛД® - Paracetamol, combinations excl. psycholeptics
По теме: ( из рубрики Аналгетики та антипіретики, Парацетамол, комбінації без психолептиків )

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*

пятнадцать + 16 =

Top