23658 ХЕЛПЕКС® АНТИКОЛД DX - Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

ХЕЛПЕКС® АНТИКОЛД DX — Paracetamol, combinations excl. psycholeptics



Торгівельне найменування

ХЕЛПЕКС® АНТИКОЛД DX

Міжнародне непатентоване найменування

Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

Форма випуску. Упаковка.

таблетки; по 4 таблетки у блістері; по 1 блістеру в картонній пачці; по 4 таблетки у блістері; по 1 блістеру в картонній пачці; по 20 пачок у груповій картонній упаковці; по 10 таблеток у блістері; по 1 блістеру в картонній пачці; по 10 таблеток у блістері; по 1 блістеру в картонній пачці; по 10 пачок у груповій картонній упаковці

Умови відпуску

без рецепта

Склад (діючі речовини)

1 таблетка містить парацетамолу 500 мг, кофеїну 30 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг, хлорфеніраміну малеату 2 мг, декстрометорфану гідроброміду 10 мг

Фармакотерапевтична група

Анальгетики та антипіретики. Аніліди. Парацетамол, комбінації без психолептиків.

Виробництво

Заявник

Мові Хелс ГмбХ — Егеріштрассе 35, Баар 6340, Швейцарiя

Виробник: країна (повна адреса)

Сава Хелскеа Лтд — Індія — GIDC Істейт, 507-В-512, Вадхван Сіті – 363 035, Сурендранагар, Індія
Медітоп Фармасьютікал Лтд. Угорщина Еді Ендре ю. 1., Пілісборосьєно, 2097, Угорщина

Номер Реєстраційного посвідчення

UA/9825/01/01

Дати початку дії реєстрації та строк закінчення

19.06.2014 — 19.06.2019

Тип лікарського засобу

Звичайний

Інструкція

скачати інструкції

Читайте також:  ПАРАЦЕТАМОЛ - Paracetamol
По теме: ( из рубрики Аналгетики та антипіретики, Аніліди, Парацетамол, комбінації без психолептиків )

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован.

*
*

1 × 5 =

Top