ХЕЛПЕКС® АНТИКОЛД ЧАЙ — Paracetamol, combinations excl. psycholeptics



Торгівельне найменування

ХЕЛПЕКС® АНТИКОЛД ЧАЙ

Міжнародне непатентоване найменування

Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

Форма випуску. Упаковка.

порошок для орального розчину з лимонним смаком по 4 г у саше; по 4, 5, 6, 10 або 20 саше у картонній упаковці

Умови відпуску

без рецепта

Склад (діючі речовини)

1 саше по 4 г містить парацетамолу 500 мг, цетиризину гідрохлориду 10 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг

Фармакотерапевтична група

Аналгетики та антипіретики. Аніліди. Парацетамол, комбінації без психолептиків.

Виробництво

Заявник

Мові Хелс ГмбХ — Егеріштрассе 35, Баар 6340, Швейцарiя

Виробник: країна (повна адреса)

Алпекс Фарма СА (виробництво, первинне та вторинне пакування, контроль якості, випуск серії) — Швейцарія — Bіа Кантоналє, 6805 Меззовіко-Віра, Швейцарія

Номер Реєстраційного посвідчення

UA/10214/01/01

Дати початку дії реєстрації та строк закінчення

07.08.2014 — 07.08.2019

Тип лікарського засобу

Звичайний

Інструкція

скачати інструкції

Читайте також:  ЕФЕРАЛГАН - Paracetamol
По теме: ( из рубрики Аналгетики та антипіретики, Аніліди, Парацетамол, комбінації без психолептиків )

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован.

*
*

20 − один =

Top