2029 АНТИФЛУ® - Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

АНТИФЛУ® — Paracetamol, combinations excl. psycholeptics



Торгівельне найменування

АНТИФЛУ®

Міжнародне непатентоване найменування

Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

Форма випуску. Упаковка.

порошок для орального розчину, по 17 г у пакеті; по 5 пакетів у картонній коробці

Умови відпуску

без рецепта

Склад (діючі речовини)

1 пакет містить парацетамолу (ацетамінофену) 650 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг, хлорфеніраміну малеату 4 мг

Фармакотерапевтична група

Аналгетики та антипіретики.

Виробництво

Заявник

ТОВ «Байєр» — Україна, 04071, м. Київ, вул. Верхній Вал, 4-Б

Виробник: країна (повна адреса)

Контракт Фармакал Корпорейшн — США — 135 Адамс Авеню, Хопог, Нью-Йорк 11788, США (первинна та вторинна упаковка, дозвіл на випуск серії);

Номер Реєстраційного посвідчення

UA/4910/02/01

Дати початку дії реєстрації та строк закінчення

19.05.2017 — необмежений

Тип лікарського засобу

Звичайний

Інструкція

скачати інструкції

Читайте також:  ПАРАЦЕТАМОЛ-ДАРНИЦЯ - Paracetamol
По теме: ( из рубрики Аналгетики та антипіретики )

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*

один × 2 =

Top