4562 ВІКС АКТИВ СИМПТОМАКС - Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

ВІКС АКТИВ СИМПТОМАКС — Paracetamol, combinations excl. psycholeptics



Торгівельне найменування

ВІКС АКТИВ СИМПТОМАКС

Міжнародне непатентоване найменування

Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

Форма випуску. Упаковка.

порошок для орального розчину зі смаком лимона по 5 або 10 саше у коробці

Умови відпуску

без рецепта

Склад (діючі речовини)

1 саше містить парацетамолу 1000 мг, фенілефрину гідрохлориду 12,2 мг

Фармакотерапевтична група

Аналгетики та антипіретики. Парацетамол, комбінації без психолептиків.

Виробництво

Заявник

Проктер енд Гембл Інтернешнл Оперейшенз СА — 47, Рут де Сен-Жорж, 1213 Петі-Лансі, Швейцарія

Виробник: країна (повна адреса)

Рафтон Лабораторіз Лімітед — Велика Британія — Ексетер Роуд, Рафтон, Браунтон, ЕХЗЗ 2DL, Велика Британія

Номер Реєстраційного посвідчення

UA/10925/01/01

Дати початку дії реєстрації та строк закінчення

04.09.2015 — 04.09.2020

Тип лікарського засобу

Звичайний

Інструкція

скачати інструкції

Читайте також:  АНАЛЬГІН ДЛЯ ДІТЕЙ - Metamizole sodium
По теме: ( из рубрики Аналгетики та антипіретики, Парацетамол, комбінації без психолептиків )

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*

три × 4 =

Top