24139 ЦЕФЕКОН® Д - Paracetamol

ЦЕФЕКОН® Д — Paracetamol



Торгівельне найменування

ЦЕФЕКОН® Д

Міжнародне непатентоване найменування

Paracetamol

Форма випуску. Упаковка.

супозиторії по 50 мг № 10 (5х2) у блістерах

Умови відпуску

без рецепта

Склад (діючі речовини)

1 супозиторій містить парацетамолу 50 мг

Фармакотерапевтична група

Аналгетики та антипіретики.

Виробництво

Заявник

АТ «Нижфарм» — Росiйська Федерацiя, 603950, м. Нижній Новгород, вул. Салганська, 7

Виробник: країна (повна адреса)

АТ «Нижфарм» — Російська Федерація — Росiйська Федерацiя, 603950, м. Нижній Новгород, вул. Салганська, 7

Номер Реєстраційного посвідчення

UA/7889/01/01

Дати початку дії реєстрації та строк закінчення

27.11.2013 — 27.11.2018

Тип лікарського засобу

Звичайний

Інструкція

скачати інструкції

Читайте також:  КОМБІГРИП ХОТ СІП® - Paracetamol, combinations excl. psycholeptics
По теме: ( из рубрики Аналгетики та антипіретики )

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован.

*
*

5 + четырнадцать =

Top