ЦИТРАМОН ЕКСТРА — Paracetamol, combinations excl. psycholeptics



Зміст

Торгівельне найменування

ЦИТРАМОН ЕКСТРА

Міжнародне непатентоване найменування

Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

Форма випуску. Упаковка.

таблетки, по 10 таблеток у контурній чарунковій упаковці; по 1 контурній чарунковій упаковці в пачці

Умови відпуску

без рецепта

Склад (діючі речовини)

1 таблетка містить: — парацетамолу – 500 мг; — кофеїну – 50 мг

Фармакотерапевтична група

Аналгетики та антипіретики. Парацетамол, комбінації без психолептиків.

Виробництво

Заявник

ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця» — Україна, 02093, м. Київ, вул. Бориспільська, 13

Виробник: країна (повна адреса)

ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця» — Україна — Україна, 02093, м. Київ, вул. Бориспільська, 13

Номер Реєстраційного посвідчення

UA/3984/01/01

Дати початку дії реєстрації та строк закінчення

04.11.2015 — 04.11.2020

Тип лікарського засобу

Звичайний

Інструкція

скачати інструкції

Читайте також:  ГРИПОЦИТРОН КІДС ЛИМОН - Paracetamol, combinations excl. psycholeptics
По теме: ( из рубрики Аналгетики та антипіретики, Парацетамол, комбінації без психолептиків )

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*

18 + 15 =

Top