МІЛІСТАН ГАРЯЧИЙ ЧАЙ ЗІ СМАКОМ ЛИМОНА — Paracetamol, combinations excl. psycholeptics



Зміст

Торгівельне найменування

МІЛІСТАН ГАРЯЧИЙ ЧАЙ ЗІ СМАКОМ ЛИМОНА

Міжнародне непатентоване найменування

Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

Форма випуску. Упаковка.

порошок для орального розчину по 6 г у пакетиках № 10

Умови відпуску

без рецепта

Склад (діючі речовини)

1 пакетик (6 г) містить парацетамолу 500 мг, феніраміну малеату 25 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг, кислоти аскорбінової 200 мг

Фармакотерапевтична група

Аналгетики та антипіретики.

Виробництво

Заявник

Мілі Хелскере Лімітед — Фаірфакс Хаус 15, Фалвуд Плейс, Лондон, WC1V 6AY, Велика Британія

Виробник: країна (повна адреса)

ІксЕль Лабораторіес Пвт. Лтд. — Індія — Е-1223, Фазе-І, Екстн. (Гхатал), РІІКО Індастріал Ареа, Бхіваді, Діст. Алвар (Раджестан), Індія

Номер Реєстраційного посвідчення

UA/2368/01/01

Дати початку дії реєстрації та строк закінчення

02.03.2017 — 02.03.2022

Тип лікарського засобу

Звичайний

Інструкція

скачати інструкції

Читайте також:  ГРИПГО® - Paracetamol, combinations excl. psycholeptics
По теме: ( из рубрики Аналгетики та антипіретики )

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*

одиннадцать − 3 =

Top