КОФАН БОСНАЛЕК® — Paracetamol, combinations excl. psycholeptics



Торгівельне найменування

КОФАН БОСНАЛЕК®

Міжнародне непатентоване найменування

Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

Форма випуску. Упаковка.

таблетки по 10 таблеток у блістері; по 1 блістеру в картонній коробці

Умови відпуску

без рецепта

Склад (діючі речовини)

1 таблетка містить парацетамолу 200 мг, пропіфеназону 200 мг, кофеїну 50 мг

Фармакотерапевтична група

Аналгетики. Парацетамол, комбінації без психолептиків.

Виробництво

Заявник

Босналек д.д. — 71 000 Сараєво, Юкічева 53, Боснія і Герцеговина

Виробник: країна (повна адреса)

Босналек д.д. — Боснія і Герцеговина — 71 000 Сараєво, Юкічева 53, Боснія і Герцеговина

Номер Реєстраційного посвідчення

UA/3998/01/01

Дати початку дії реєстрації та строк закінчення

04.05.2016 — 04.05.2021

Тип лікарського засобу

Звичайний

Інструкція

скачати інструкції

Читайте також:  ЦИТРІК® - Paracetamol, combinations excl. psycholeptics
По теме: ( из рубрики Анальгетики, Парацетамол, комбінації без психолептиків )

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*

девять + пятнадцать =

Top