20428 СОЛПАДЕЇН® АКТИВ - Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

СОЛПАДЕЇН® АКТИВ — Paracetamol, combinations excl. psycholeptics



Торгівельне найменування

СОЛПАДЕЇН® АКТИВ

Міжнародне непатентоване найменування

Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

Форма випуску. Упаковка.

таблетки шипучі № 12 (2х6) у стрипах

Умови відпуску

без рецепта

Склад (діючі речовини)

1 таблетка містить 500 мг парацетамолу, 65 мг кофеїну

Фармакотерапевтична група

Аналгетики та антипіретики.

Виробництво

Заявник

ГлаксоСмітКляйн Консьюмер Хелскер (ЮК) Трейдінг Лімітед — 980 Грейт Вест Роуд, Брентфорд, Міддлсекс, TW8 9GS, Велика Британiя

Виробник: країна (повна адреса)

ГлаксоСмітКлайн Дангарван Лімітед — Ірландія — Нокбрек, Дангарван, графство Уотерфорд, Iрландiя
Фамар А.В.Е. Антоса плант Греція вул. Антоси, 7, Антоса Аттікі, 15344, Греція

Номер Реєстраційного посвідчення

UA/12392/01/01

Дати початку дії реєстрації та строк закінчення

04.07.2016 — 04.07.2021

Тип лікарського засобу

Звичайний

Інструкція

скачати інструкції

Читайте також:  ВІКС АКТИВ СИМПТОМАКС - Paracetamol, combinations excl. psycholeptics
По теме: ( из рубрики Аналгетики та антипіретики )

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*

9 − 3 =

Top