17192 ПАРАЦЕТАМОЛ - Paracetamol

ПАРАЦЕТАМОЛ — Paracetamol



Торгівельне найменування

ПАРАЦЕТАМОЛ

Міжнародне непатентоване найменування

Paracetamol

Форма випуску. Упаковка.

капсули по 325 мг, по 10 капсул у блістері; по 1 або по 2 блістери у коробці з картону

Умови відпуску

без рецепта

Склад (діючі речовини)

1 капсула містить парацетамолу 325 мг

Фармакотерапевтична група

Аналгетики та антипіретики. Парацетамол.

Виробництво

Заявник

Товариство з обмеженою відповідальністю «Фармацевтична компанія «Здоров’я» — Україна, 61013, Харківська обл., місто Харків, вулиця Шевченка, будинок 22

Виробник: країна (повна адреса)

Товариство з обмеженою відповідальністю «Фармацевтична компанія «Здоров’я» (всі стадії виробництва, контроль якості, випуск серії) — Україна — Україна, 61013, Харківська обл., місто Харків, вулиця Шевченка, будинок 22
Товариство з обмеженою відповідальністю «ФАРМЕКС ГРУП» (всі стадії виробництва, контроль якості) Україна Україна, 08301, Київська обл., м. Бориспіль, вул. Шевченка, буд. 100

Номер Реєстраційного посвідчення

UA/11685/01/02

Дати початку дії реєстрації та строк закінчення

15.08.2016 — 15.08.2021

Тип лікарського засобу

Звичайний

Інструкція

скачати інструкції

Читайте також:  ГРИПОЦИТРОН КІДС ОРАНЖ - Paracetamol, combinations excl. psycholeptics
По теме: ( из рубрики Аналгетики та антипіретики, Парацетамол )

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован.

*
*

пять + 16 =

Top