17222 ПАРАЦЕТАМОЛ - Paracetamol

ПАРАЦЕТАМОЛ — Paracetamol



Зміст

Торгівельне найменування

ПАРАЦЕТАМОЛ

Міжнародне непатентоване найменування

Paracetamol

Форма випуску. Упаковка.

таблетки по 200 мг по 10 таблеток у блістерах

Умови відпуску

без рецепта

Склад (діючі речовини)

1 таблетка містить парацетамолу 200 мг

Фармакотерапевтична група

Аналгетики та антипіретики. Парацетамол.

Виробництво

Заявник

ПАТ «Лубнифарм» — Україна, 37500, Полтавська обл., м. Лубни, вул. Барвінкова, 16

Виробник: країна (повна адреса)

ПАТ «Лубнифарм» — Україна — Україна, 37500, Полтавська обл., м. Лубни, вул. Барвінкова, 16

Номер Реєстраційного посвідчення

UA/5877/01/01

Дати початку дії реєстрації та строк закінчення

16.08.2017 — необмежений

Тип лікарського засобу

Звичайний

Інструкція

скачати інструкції

Читайте також:  ДИКЛО-П - Paracetamol, combinations excl. psycholeptics
По теме: ( из рубрики Аналгетики та антипіретики, Парацетамол )

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*

3 + один =

Top