17214 ПАРАЦЕТАМОЛ - Paracetamol

ПАРАЦЕТАМОЛ — Paracetamol



Торгівельне найменування

ПАРАЦЕТАМОЛ

Міжнародне непатентоване найменування

Paracetamol

Форма випуску. Упаковка.

супозиторії ректальні по 0,17 г; по 5 супозиторіїв у стрипі, по 2 стрипи в пачці з картону

Умови відпуску

без рецепта

Склад (діючі речовини)

1 супозиторій містить парацетамолу 170 мг

Фармакотерапевтична група

Аналгетики та антипіретики. Парацетамол.

Виробництво

Заявник

ПАТ «Монфарм» — Україна, 19100, Черкаська обл., м. Монастирище, вул. Заводська, 8

Виробник: країна (повна адреса)

ПАТ «Монфарм» — Україна — Україна, 19100, Черкаська обл., м. Монастирище, вул. Заводська, 8

Номер Реєстраційного посвідчення

UA/5984/01/02

Дати початку дії реєстрації та строк закінчення

04.07.2017 — необмежений

Тип лікарського засобу

Звичайний

Інструкція

скачати інструкції

Читайте також:  АНТИФЛУ® КІДС - Paracetamol, combinations excl. psycholeptics
По теме: ( из рубрики Аналгетики та антипіретики, Парацетамол )

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*

четырнадцать − 1 =

Top