11495 КОМБІГРИП® - Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

КОМБІГРИП® — Paracetamol, combinations excl. psycholeptics



Торгівельне найменування

КОМБІГРИП®

Міжнародне непатентоване найменування

Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

Форма випуску. Упаковка.

таблетки по 8 таблеток у блістері; по 1 блістеру у пачці з картону; по 8 таблеток у блістері; по 1 блістеру у пачці з картону; по 10 пачок у груповій пачці з картону; по 4 таблетки у блістері; по 1 блістеру у паперовому конверті; по 20 паперових конвертів у груповій пачці з картону; по 4 таблетки у блістері; по 1 блістеру у пачці з картону; по 20 пачок у груповій пачці з картону

Умови відпуску

без рецепта

Склад (діючі речовини)

1 таблетка містить парацетамолу 500 мг, кофеїну 30 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг, хлорфеніраміну малеату 2 мг

Фармакотерапевтична група

Аналгетики та антипіретики. Парацетамол, комбінації без психолептиків.

Виробництво

Заявник

Органосин Лайф Саєнсиз Пвт. Лтд. — Сі-88, Кірті Нагар, Нью Делі-110 015, Індія

Виробник: країна (повна адреса)

Евертоджен Лайф Саєнсиз Лімітед — Індія — Плот №: Ес-8, Ес-9, Ес-13/Пі та Ес-14/Пі Ті Ес Ай Ай Сі, Фарма Ес І Зет, Грін Індастріал Парк, Полепаллі (Ві), Єдчерла (Ем), Махабубнагар, Телангана, ІH — 509 301, Індія

Номер Реєстраційного посвідчення

UA/2913/01/01

Дати початку дії реєстрації та строк закінчення

09.09.2014 — 09.09.2019

Тип лікарського засобу

Звичайний

Інструкція

скачати інструкції

Читайте також:  ПАРАЦЕТАМОЛ - Paracetamol
По теме: ( из рубрики Аналгетики та антипіретики, Парацетамол, комбінації без психолептиків )

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован.

*
*

5 × пять =

Top