АМІЦИТРОН® ФОРТЕ БЕЗ ЦУКРУ — Paracetamol, combinations excl. psycholeptics



Торгівельне найменування

АМІЦИТРОН® ФОРТЕ БЕЗ ЦУКРУ

Міжнародне непатентоване найменування

Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

Форма випуску. Упаковка.

порошок для орального розчину по 13 г у саше № 1, № 10

Умови відпуску

без рецепта

Склад (діючі речовини)

1 саше містить парацетамолу 650 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг, феніраміну малеату 20 мг, кислоти аскорбінової 50 мг

Фармакотерапевтична група

Аналгетики та антипіретики. Парацетамол, комбінації без психолептиків.

Виробництво

Заявник

Товариство з додатковою відповідальністю «ІНТЕРХІМ» — Україна, 65080, Одеська обл., м. Одеса, Люстдорфська дорога, буд. 86

Виробник: країна (повна адреса)

Товариство з додатковою відповідальністю «ІНТЕРХІМ» — Україна — місцезнаходження юридичної особи: Україна, 65080, Одеська обл., м. Одеса, Люстдорфська дорога, буд. 86

Номер Реєстраційного посвідчення

UA/14117/01/01

Дати початку дії реєстрації та строк закінчення

25.12.2014 — 25.12.2019

Тип лікарського засобу

Звичайний

Інструкція

скачати інструкції

Читайте також:  АНАЛЬГІН ДЛЯ ДІТЕЙ - Metamizole sodium
По теме: ( из рубрики Аналгетики та антипіретики, Парацетамол, комбінації без психолептиків )

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*

восемнадцать + шесть =

Top