2422 АСТРАЦИТРОН - Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

АСТРАЦИТРОН — Paracetamol, combinations excl. psycholeptics



Торгівельне найменування

АСТРАЦИТРОН

Міжнародне непатентоване найменування

Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

Форма випуску. Упаковка.

порошок для орального розчину по 20 г № 10 (10х1) у саше

Умови відпуску

без рецепта

Склад (діючі речовини)

1 саше містить парацетамолу 500 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг, феніраміну малеату 20 мг, кислоти аскорбінової 50 мг

Фармакотерапевтична група

Аналгетики та антипіретики. Парацетамол, комбінації без психолептиків.

Виробництво

Заявник

ТОВ «Астрафарм» — Україна, 08132, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, м. Вишневе, вул. Київська, 6

Виробник: країна (повна адреса)

ТОВ «Астрафарм» — Україна — Україна, 08132, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, м. Вишневе, вул. Київська, 6

Номер Реєстраційного посвідчення

UA/10402/01/01

Дати початку дії реєстрації та строк закінчення

03.03.2015 — 03.03.2020

Тип лікарського засобу

Звичайний

Інструкція

скачати інструкції

Читайте також:  ГРИПГО ХОТМІКС® - Paracetamol, combinations excl. psycholeptics
По теме: ( из рубрики Аналгетики та антипіретики, Парацетамол, комбінації без психолептиків )

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*

два × три =

Top