АСКОФЕН-ЕКСТРА — Acetylsalicylic acid, combinations excl. psycholeptics



Торгівельне найменування

АСКОФЕН-ЕКСТРА

Міжнародне непатентоване найменування

Acetylsalicylic acid, combinations excl. psycholeptics

Форма випуску. Упаковка.

таблетки по 10 таблеток у блістері; по 1 блістеру в пачці

Умови відпуску

без рецепта

Склад (діючі речовини)

1 таблетка містить кислоти ацетилсаліцилової 300 мг, парацетамолу 100 мг, кофеїну (у перерахунку на суху речовину) 50 мг

Фармакотерапевтична група

Аналгетики. Інші аналгетики та антипіретики. Ацетилсаліцилова кислота, комбінації без психолептиків.

Виробництво

Заявник

ПАТ «Лубнифарм» — Україна, 37500, Полтавська обл., м. Лубни, вул. Барвінкова, 16

Виробник: країна (повна адреса)

ПАТ «Лубнифарм» — Україна — Україна, 37500, Полтавська обл., м. Лубни, вул. Барвінкова, 16

Номер Реєстраційного посвідчення

UA/7541/01/01

Дати початку дії реєстрації та строк закінчення

26.04.2018 — необмежений

Тип лікарського засобу

Звичайний

Інструкція

скачати інструкції

Читайте також:  АНДИФЕН ІС - Metamizole sodium, combinations with psycholeptics
По теме: ( из рубрики Анальгетики, Ацетилсаліцилова кислота, комбінації без психолептиків, Інші анальгетики та антипіретики )

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*

4 × 1 =

Top