АЙДРІНК® — Paracetamol, combinations excl. psycholeptics



Торгівельне найменування

АЙДРІНК®

Міжнародне непатентоване найменування

Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

Форма випуску. Упаковка.

порошок для орального розчину зі смаком лимону по 4,8 г в саше; по 10 саше в пачці з картону

Умови відпуску

без рецепта

Склад (діючі речовини)

1 саше містить парацетамолу у перерахуванні на 100 % суху речовину 650 мг (0,650 г), фенілефрину гідрохлориду у перерахуванні на 100 % суху речовину 10 мг (0,010 г)

Фармакотерапевтична група

Аналгетики та антипіретики. Парацетамол, комбінації без психолептиків.

Виробництво

Заявник

ПАТ «Фармак» — Україна, 04080, м. Київ, вул. Фрунзе, 63

Виробник: країна (повна адреса)

ПАТ «Фармак» — Україна — Україна, 04080, м. Київ, вул. Фрунзе, 74

Номер Реєстраційного посвідчення

UA/14813/01/01

Дати початку дії реєстрації та строк закінчення

29.12.2015 — 29.12.2020

Тип лікарського засобу

Звичайний

Інструкція

скачати інструкції

Читайте також:  ПАРАЦЕТАМОЛ ЕКСТРА - Paracetamol, combinations excl. psycholeptics
По теме: ( из рубрики Аналгетики та антипіретики, Парацетамол, комбінації без психолептиків )

    Оставить отзыв

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

    *
    *

    11 + 1 =

    Top