1172 АЛЛЕРТЕК® - Cetirizine

АЛЛЕРТЕК® — Cetirizine



Торгівельне найменування

АЛЛЕРТЕК®

Міжнародне непатентоване найменування

Cetirizine

Форма випуску. Упаковка.

таблетки, вкриті оболонкою, по 10 мг; по 7 або по 20 таблеток у блістері; по 1 блістеру в коробці

Умови відпуску

без рецепта

Склад (діючі речовини)

1 таблетка, вкрита оболонкою, містить цетиризину дигідрохлориду 10 мг

Фармакотерапевтична група

Антигістамінні засоби для системного застосування. Похідні піперазину.

Виробництво

Заявник

Варшавський фармацевтичний завод Польфа АТ — вул. Каролькова, 22/24, 01-207 Варшава, Польща

Виробник: країна (повна адреса)

Фармацевтичний завод «Польфарма» С.А. — Польща — Виробниче відділення в Новій Дембі, вул. Шиповського 1, 39-460 Нова Демба, Польща

Номер Реєстраційного посвідчення

UA/6422/02/01

Дати початку дії реєстрації та строк закінчення

19.05.2017 — необмежений

Тип лікарського засобу

Звичайний

Інструкція

скачати інструкції

Читайте також:  ЛЕВОЦЕТИРИЗИН-АСТРАФАРМ - Levocetirizine
По теме: ( из рубрики Антигістамінні засоби для системного застосування, Похідні піперазину )

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован.

*
*

четырнадцать − 5 =

Top