1121 АЛЕРЗИН - Levocetirizine

АЛЕРЗИН — Levocetirizine



Зміст

Торгівельне найменування

АЛЕРЗИН

Міжнародне непатентоване найменування

Levocetirizine

Форма випуску. Упаковка.

таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 5 мг по 7 таблеток у блістері; по 1 або по 2 блістери в картонній коробці; по 10 таблеток у блістері; по 1, або по 2, або по 3 блістери в картонній коробці

Умови відпуску

без рецепта

Склад (діючі речовини)

1 таблетка містить 5 мг левоцетиризину дигідрохлориду (що відповідає 4,21 мг левоцетиризину)

Фармакотерапевтична група

Антигістамінні засоби для системного застосування. Похідні піперазину.

Виробництво

Заявник

ЗАТ Фармацевтичний завод ЕГІС — 1106 м. Будапешт, вул. Керестурі, 30-38, Угорщина

Виробник: країна (повна адреса)

ЗАТ Фармацевтичний завод ЕГІС — Угорщина — 1165, м. Будапешт, вул. Бекеньфелді, 118-120, Угорщина

Номер Реєстраційного посвідчення

UA/9862/01/01

Дати початку дії реєстрації та строк закінчення

10.07.2014 — 10.07.2019

Тип лікарського засобу

Звичайний

Інструкція

скачати інструкції

Читайте також:  ЦЕТРИН® - Cetirizine
По теме: ( из рубрики Антигістамінні засоби для системного застосування, Похідні піперазину )

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*

два + пятнадцать =

Top