24056 ЦЕТИРИЗИН-АСТРАФАРМ - Cetirizine

ЦЕТИРИЗИН-АСТРАФАРМ — Cetirizine



Торгівельне найменування

ЦЕТИРИЗИН-АСТРАФАРМ

Міжнародне непатентоване найменування

Cetirizine

Форма випуску. Упаковка.

таблетки, вкриті оболонкою, по 10 мг, по 10 таблеток у блістері; по 1 або 2 блістери у коробці з картону

Умови відпуску

без рецепта

Склад (діючі речовини)

1 таблетка містить цетиризину дигідрохлориду у перерахуванні на 100 % речовину 10 мг

Фармакотерапевтична група

Антигістамінні засоби для системного застосування. Похідні піперазину.

Виробництво

Заявник

ТОВ «АСТРАФАРМ» — Україна, 08132, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, м. Вишневе, вул. Київська, 6

Виробник: країна (повна адреса)

ТОВ «АСТРАФАРМ» — Україна — Україна, 08132, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, м. Вишневе, вул. Київська, 6

Номер Реєстраційного посвідчення

UA/7700/01/01

Дати початку дії реєстрації та строк закінчення

26.04.2018 — необмежений

Тип лікарського засобу

Звичайний

Інструкція

скачати інструкції

Читайте також:  АЛЕРІК НЕО - Desloratadine
По теме: ( из рубрики Антигістамінні засоби для системного застосування, Похідні піперазину )

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*

пять × 4 =

Top