2762 АЦЕТИЛЦИСТЕЇН-АСТРАФАРМ - Acetylcysteine

АЦЕТИЛЦИСТЕЇН-АСТРАФАРМ — Acetylcysteine



Торгівельне найменування

АЦЕТИЛЦИСТЕЇН-АСТРАФАРМ

Міжнародне непатентоване найменування

Acetylcysteine

Форма випуску. Упаковка.

порошок для орального розчину по 200 мг по 3 г у саше; по 10 саше у картонній коробці

Умови відпуску

без рецепта

Склад (діючі речовини)

1 саше містить ацетилцистеїну у перерахуванні на 100 % речовину 200 мг

Фармакотерапевтична група

Засоби, що застосовуються при кашлі і застудних захворюваннях. Муколітичні засоби.

Виробництво

Заявник

ТОВ «Астрафарм» — Україна, 08132, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, м. Вишневе, вул. Київська, 6

Виробник: країна (повна адреса)

ТОВ «Астрафарм» — Україна — Україна, 08132, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, м. Вишневе, вул. Київська, 6

Номер Реєстраційного посвідчення

UA/9069/01/02

Дати початку дії реєстрації та строк закінчення

19.08.2015 — 19.08.2020

Тип лікарського засобу

Звичайний

Інструкція

скачати інструкції

Читайте також:  АСИБРОКС - Acetylcysteine
По теме: ( из рубрики Засоби, що застосовуються при кашлі і застудних захворюваннях, Муколітичні засоби )

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован.

*
*

тринадцать − девять =

Top